Theme 03

Tradice a zkušenosti

182 let se specializujeme na studium stavitelství a architektury a jsme fakultní školou pro studenty MÚVS ČVUT.

více info Theme 03
Theme 01

Certifikát Autodesk

Žákům udělujeme Autodesk Certificate of Completion - celosvětově platný certifikát společnosti Autodesk.

více info Theme 01
Theme 02

Přijímáme přihlášky ke studiu

V přijímacím řízení pro nový školní rok 2020/2021 přijmeme 180 uchazečů do 6 tříd prvního ročníku.

více info Theme 02

Stravování ve školní jídelně

Stravování ve školní jídelně zajišťuje společnost Scolarest - zařízení školního stravování spol. s r.o. Firma na trhu působí již více než 20 let a v současné době poskytuje službu pro 170 škol v celé České republice. Je zaregistrována v síti školských zařízení a při své činnosti důsledně dbá na dodržování platné legislativy, která se ke školnímu stravování vztahuje.

Do školní jídelny se obědy nedováží hotové, ale kuchařky je každý den připravují ze surovin přímo v naší kuchyni, vybavené moderní gastro technologií. Stravování probíhá formou bezobjednávkového systému.

Denní nabídka

Svačiny
  • cereálie a müsli, ovocný a bílý jogurt, mléko
  • čerstvé sezónní ovoce, krájená zelenina s dipem
  • obložené pečivo, pomazánky vlastní výroby, sýry, šunky
  • teplý snídaňový bufet, saláty
  • domácí Fresh bagety (na výběr: prémiová FIT, tradiční, vegetariánská bageta)
Obědy
  • 1 druh polévky
  • 3 druhy hlavních jídel české i mezinárodní kuchyně
  • školní program (ovoce, zeleniny, mléčné výrobky, dezerty)
Salátový bar

V době oběda si mohou strávníci namíchat vlastní salát z krájené zeleniny a dochutit si jej oleji a domácími dressingy, příp. si mohou vybrat z již hotových zeleninových salátů.

Teplý bar

Výběr ze zapečených jídel (plátky masa, listové záviny, quiche), těstovin s omáčkami, variací grilované zeleniny, tofu, sóji a luštěnin či ochucených brambor a rýže.

Nápoje

K hlavnímu jídlu podáváme ochucenou vodu či čaj zdarma. V naší nápojové sekci můžete v průběhu dne mj. zakoupit následující:

  • čerstvé ovocné a zeleninové šťávy a smoothies (vlastní výroba)
  • balené stolní a minerální vody (ochucené / neochucené, sycené / nesycené)
  • sycené nápoje, džusy
Školní jídelna
Jídelní lístky
Jídelní lístek od 24.2.2020 do 28.2.202024.2.2020-28.2.2020.pdf
Jídelní lístek od 2.3.2020 do 6.3.20202.3.2020-6.3.2020.pdf
Jídelní lístek od 9.3.2020 do 13.3.20209.3.2020-13.3.2020.pdf
Jídelní lístek od 16.3.2020 do 20.3.202016.3.2020-20.3.2020.pdf
Jídelní lístek od 23.3.2020 do 27.3.202023.3.2020-27.3.2020.pdf
Podpora, kontakty
Provozní dobasnídaně: 7:00 - 8:00 hodin, svačiny: 8:00 - 11:00 hodin,
obědy: 11:30 - 14:30 hodin, doplňkový prodej: 7:00 - 15:00 hodin
Cena obědového menužáci: 37,- Kč, cizí strávníci: 82,- Kč
Jídelní komunikační portálwww.mujscolarest.cz
Vnitřní řád školní jídelnyskolni_jidelna.pdf
E-mail školní jídelnyzr.8620@scolarest.cz
Vedoucí školní jídelnyJan Brkal, telefon: 731 405 405
Vedoucí závodů ScolarestKarel Frič, telefon: 731 438 421, e-mail: karel.fric@scolarest.cz

Zajímavá témata

Škola má dobré podmínky pro výuku i využití volného času

Škola je umístěna v klidném tichém prostředí s výbornou dostupností MHD. Výuka se realizuje v moderní rozsáhlé velkoryse vystavěné, provozně a ekonomicky nenáročné budově (energetická náročnost budovy: A - mimořádně úsporná). Každá třída má vlastní kmenovou učebnu. Moderní učebny výpočetní techniky, velmi dobře vybavené odborné učebny, multimediální učebny a laboratoře, studovna a mimořádně dobré zázemí pro sport (tělocvičny, posilovna, horolezecká stěna, venkovní hřiště) vytváří žákům kvalitní předpoklady ke studiu. Internet mohou žáci využívat na všech školních počítačích i mimo výuku nebo na vlastním notebooku prostřednictvím bezdrátové sítě, která pokrývá areál školy.

Novinky - co je nového?

Maturitní ples

Srdečně Vás zveme na 85. maturitní ples, který se uskuteční ve středu 25. března od 19:00 hodin ve velkém sále Paláce Lucerna.

achiv novinek

Kalendář školního roku

Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Uzavření školního roku 2018/2019
7:30 Zahájení školního roku 2019/2020
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z POS, STA - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.B
Praktická maturitní zkouška z STK, OPS - podzimní termín
Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2018/2019
Adaptační soustředění třídy 1.C
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2018/2019
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
FOR ARCH 2019 - celá škola
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
13:00 Běh Reitknechtkou 27. ročník
Státní svátek
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny
17:00 Den otevřených dveří I.
Žáci 4. ročníků odevzdají přihlášky ke studiu na VŠ uměleckého směru
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - jarní termín
17:00 Den otevřených dveří II. - Den stavitelství a architektury
Schola Pragensis 2019
Schola Pragensis 2019
Schola Pragensis 2019
17:00 Den otevřených dveří III.
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
17:00 Den otevřených dveří IV.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence za 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:30 Klasifikační porada 1. pololetí
17:00 Den otevřených dveří V.
Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 30. ledna 2020
Pololetní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium
Žáci 4. ročníků odevzdají třídním učitelům vyplněné přihlášky na VŠ
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí
7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl
19:00 Maturitní ples školy (č. 85) v Lucerně
Změna začátku vyučování
38. ročník Stavařské laťky
Písemná maturitní práce z CJL (termín bude upřesněn)
Písemná maturitní práce z ANJ (termín bude upřesněn)
Velikonoční prázdniny
Ostatní svátek
Velikonoční pondělí
Přijímací zkoušky - 1. řádný termín
Přijímací zkoušky - 2. řádný termín
Soutěž 3. ročníku: Architektura Prahy (termín bude upřesněn)
10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí - 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F s datem 30. dubna 2020
10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E
12:30 Studentský Majáles
Státní svátek
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.A, 4.D, 4.E
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E
Přijímací zkoušky - 1. náhradní termín
Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E
Přijímací zkoušky - 2. náhradní termín
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.B, 4.C, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.D, 4.E
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.B, 4.C, 4.F
Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům
Ústní maturitní zkouška tříd 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.D, 4.E
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.B, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.B, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.B, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.B, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.B, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.B, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.C
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Ústní maturitní zkouška třídy 4.C
Slavnostní předání maturitního vysvědčení
17:00 Třídní schůzky budoucího 1. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí
Sportovní den 3. ročníku
11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník)
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - podzimní termín
Sportovní den 2. ročníku
Exkurze 1. a 3. ročníku
Sportovní den 1. ročníku
Exkurze 2. a 3. ročníku
Sportovní den školy - finále
Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 30. června 2020
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2019/2020
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2019/2020
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2019/2020
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Uzavření školního roku 2019/2020
Zahájení školního roku 2020/2021