Theme 03

Tradice a zkušenosti

181 let se specializujeme na studium stavitelství a architektury a jsme fakultní školou pro studenty MÚVS ČVUT.

více info Theme 03
Theme 01

Přijímací řízení

V přijímacím řízení pro nový školní rok 2019/2020 přijmeme 180 uchazečů do 6 tříd prvního ročníku oboru Stavebnictví.

více info Theme 01
Theme 02

Projektové dny pro žáky ZŠ

Pro základní školy pořádáme projektové dny, při kterých se žák zapojí do života naší školy a seznámí se s technickým oborem.

více info Theme 02

Pedagogický sbor

JménoPředmětyTelefonFunkce a pověření
E-mailKancelář
Ing. Bc. Tomáš LangerKOC, SAP261 213 904ředitel školy
langer@spsgocar.cz138 (1.patro)
Mgr. Martina ZdražilováMAT, DEG, SMA261 213 963statutární zástupce ředitele, třídní učitelka 4.A
zdrazilova@spsgocar.cz142 (1.patro)
Ing. Libuše KapounováEKO, STP, SPO, SPP, PRZ, OPS244 016 226zástupce ředitele pro provozní a ekonomické řízení školy, třídní učitelka 4.D
kapounova@spsgocar.cz143 (1.patro)

Ing. arch. Markéta BahníkováODK, KAM, ARC244 016 254 
bahnikova@spsgocar.cz 261 (2.patro)
Ing. arch. David BartošKCA, KOC, STA, SAP, NAB, IND, ITV, CMI, ATI244 016 209vedoucí předmětů interiérová tvorba a design, třídní učitel 4.E
bartos@spsgocar.cz 047 (přízemí)
Ing. arch. Martina BartošováEKO, SPO, IND, ITV, KCA, SAP, CMI, ATI244 016 278 
bartosova@spsgocar.cz 239 (2.patro)
Ing. Radek Belza, Ph.D.SME244 016 258 
belza@spsgocar.cz 162 (1.patro)
RNDr. Jindra BízováANJ, MAT244 016 246vedoucí předmětů cizích jazyků, třídní učitelka 2.E
bizova@spsgocar.cz 102 (1.patro)
Mgr. Zdeněk BlažejTEV, BIE244 016 262
604 721 344
pronájem tělocvičny
blazej@spsgocar.cz 016 (přízemí)
PaedDr. Mgr. Ilona BlažkováANJ, DEJ244 016 228kariérová poradkyně, třídní učitelka 1.E
blazkova@spsgocar.cz 160 (1.patro)
BSc. Mathew Joseph BoothANJ244 016 239 
booth@spsgocar.cz 167 (1.patro)
Mgr. Jiří BosákTEV244 016 262
721 420 731
vedoucí předmětu tělesná výchova, správce školní chaty
bosak@spsgocar.cz 016 (přízemí)
Ing. arch. Bc. Milan BrzákKOC, POS, CAD, STA, SAP, UOP, KCA, NAB244 016 237třídní učitel 4.C
brzak@spsgocar.cz 168 (1.patro)
Ing. Bc. Milan ČejkaDKK, BEK, SME, STK, TES244 016 253
244 016 206
učitelská knihovna, preventista PO, třídní učitel 3.E
cejka@spsgocar.cz 260 (2.patro)
Mgr. Eva ČiperováANJ, DEJ244 016 252třídní učitelka 1.F
ciperova@spsgocar.cz 259 (2.patro)
Mgr. Eva DorazilováTEV244 016 261 
dorazilova@spsgocar.cz 017 (přízemí)
Ing. Zuzana EngelmaierováPOS, KOC, STA, SAP244 016 259 
engelmaierova@spsgocar.cz 240 (2.patro)
Mgr. Věra FelgrováCHE, FYZ244 016 247vedoucí předmětů chemie, biologie a ekologie, laboratoř chemie, třídní učitelka 1.C
felgrova@spsgocar.cz 122 (1.patro)
Ing. arch. David GrygarSAP, STA, NAB, ARC, ARK244 016 248 
grygar@spsgocar.cz 255 (2.patro)
Mgr. Tereza Hauffenová, MBAANJ244 016 261 
hauffenova@spsgocar.cz 017 (přízemí)
Lukáš Havíř, DiSPRA244 016 267 
havir@spsgocar.cz S08 (suterén)
Ing. Bc. Anna HavlíkováSTM, SME, TEM, BEK244 016 268
244 016 285
laboratoř stavebních materiálů, třídní učitelka 3.A
havlikova@spsgocar.cz S121 (suterén)
Mgr. Jan HehlCJL, CJS244 016 264 
hehl@spsgocar.cz 014 (přízemí)
Mgr. Michala HlůžováDEG, MAT, SMA244 016 247 
hluzova@spsgocar.cz 122 (1.patro)
MgA. Kryštof JansaNAB, KAM244 016 253 
jansa@spsgocar.cz 260 (2.patro)
Ing. arch. Bc. Vlastimír JenyšPOS, KOC, ARC, NAB, STA, SAP, CAD, KCA, ARK, UOP244 016 240vedoucí předmětů stavitelství, třídní učitel 3.B
jenys@spsgocar.cz 148 (1.patro)
Ing. Vlastimír JenyšSTA, SAP, KCA244 016 240 
jenys.vlastimir@spsgocar.cz 148 (1.patro)
Ing. Jan JordákPOS, KOC244 016 258 
jordak@spsgocar.cz 162 (1.patro)
Ing. arch. Vojtěch KořalkaSTA, SAP244 016 209třídní učitel 1.D
koralka@spsgocar.cz 047 (přízemí)
Josef KotlářMAT244 016 232 
kotlar@spsgocar.cz 164 (1.patro)
Ing. Bc. Pavel KrajákICT244 016 274 
krajak@spsgocar.cz 222 (2.patro)
Ing. Bc. Iva KrausováEKO, RST, SPP, SPR244 016 259 
krausova@spsgocar.cz 240 (2.patro)
Mgr. Petr MahnelMAT244 016 235třídní učitel 2.B
mahnel@spsgocar.cz 165 (1.patro)
Ing. Helena MalínskáKOC, KCA, STA, SAP, POS, CAD244 016 249 
malinska@spsgocar.cz 256 (2.patro)
Mgr. Eva MaňhalováANJ244 016 204 
manhalova@spsgocar.cz 106 (1.patro)
Martin MildnerTESc244 016 269 
mildner@spsgocar.cz S115 (suterén)
PhDr. Iva MilerováCJL, NEP, CJS244 016 251třídní učitelka 2.A
milerova@spsgocar.cz 258 (2.patro)
Mgr. Veronika MotalováMAT, DEG244 016 235 
motalova@spsgocar.cz 165 (1.patro)
Ing. Bc. Kateřina MrázkováPOS, KOC, ODK, NAB, ARC, CAD, STA, SAP, KCA244 016 255vedoucí předmětů informačních technologií a CAD, třídní učitelka 2.D, 4.F
mrazkova@spsgocar.cz 262 (2.patro)
Pavel PipekPRA244 016 267vedoucí předmětu praxe
pipek@spsgocar.cz S08 (suterén)
Ing. arch. Bc. Tereza PohanováSTA, ARC, POS, SAP, KAM, KOC, ARK, KCA244 016 278vedoucí předmětů architektury, kreslení a modelování, třídní učitelka 2.C
pohanova@spsgocar.cz 239 (2.patro)
Ing. Adéla PopelkováSTM, TEM, STK, TES, TESc244 016 260 
popelkova@spsgocar.cz 241 (2.patro)
Mgr. Lenka PrůškováANJ244 016 271 
pruskova@spsgocar.cz 202 (2.patro)
Mgr. Iveta SkaličkováANJ244 016 289 
skalickova@spsgocar.cz 053 (přízemí)
Mgr. Karolína SýkorováOBN, CJL244 016 256vedoucí předmětu občanská nauka, třídní učitelka 2.F
sykorova@spsgocar.cz 263 (2.patro)
Ing. arch. Bc. Petra ŠantínováSTA, SAP, KOC, KCA, OCN244 016 249 
santinova@spsgocar.cz 256 (2.patro)
Ing. Bc. Martin ŠimekCAD, KOC, KCA, SAP, STA244 016 257třídní učitel 1.B
simek@spsgocar.cz 264 (2.patro)
Mgr. Tomáš ŠlofarDEJ, CJL, CJS244 016 264vedoucí předmětů český jazyk a literatura, dějepis, žákovská knihovna, třídní učitel 3.C
slofar@spsgocar.cz 014 (přízemí)
Dr. des. Jan TesařANJ, OBN244 016 239třídní učitel 2.G
tesar@spsgocar.cz 167 (1.patro)
Ing. Mahulena TrojanováBEK, DKK, SME, STK, TES, STA, INS244 016 260vedoucí předmětů stavebních konstrukcí, třídní učitelka 3.D
trojanova@spsgocar.cz 241 (2.patro)
RNDr. Hana VaněčkováMAT, FYZ, ICT, SMA, ITS244 016 229vedoucí předmětů matematika, fyzika, laboratoř fyziky, třídní učitelka 1.A
vaneckova@spsgocar.cz 161 (1.patro)
RNDr. Jana VlachováDEG, MAT244 016 235 
vlachova@spsgocar.cz 165 (1. patro)
Ing. Jindřich Vorel, Ph.D.STM, TEM, BEK, TES244 016 269laboratoř betonu
vorel@spsgocar.cz S115 (suterén)
Mgr. Ing. David VorelSTM, TEM, BEK, TES, PRA244 016 269 
vorel.david@spsgocar.cz S115 (suterén)
Mgr. Jitka VozničkováMAT, DEG, SMA244 016 236výchovná poradkyně, vedoucí předmětu deskriptivní geometrie, třídní učitelka 3.F
voznickova@spsgocar.cz 166 (1.patro)
Ing. Lukáš WretzelGEO, EKO, SPR, PRZ244 016 266vedoucí předmětu geodézie, technik BOZ, třídní učitel 4.B
wretzel@spsgocar.cz 004 (přízemí)
Václav ŽofkaPRA244 016 267vedoucí předmětu praxe
zofka@spsgocar.cz S08 (suterén)

Novinky - co je nového?

Schola Pragensis 2018

V období od 22.11. do 24.11.2018 se naše škola zúčastní 23. ročníku prezentace pražských středních škol na výstavě Schola Pragensis 2018 v Kongresovém centru Praha.

Běh Reitknechtkou

Dne 9.10.2018 se uskutečnil 26. ročník běhu Reitknechtkou, kterého se zúčastnilo 51 chlapců, 19 dívek.

achiv novinek

Kalendář školního roku

Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2017/2018
Uzavření školního roku 2017/2018
7:30 Zahájení školního roku 2018/2019
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
17:30 Třídní schůzky 1. ročníku
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška z POS, STA - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Praktická maturitní zkouška z STK, OPS - podzimní termín
Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2017/2018
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2017/2018
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
FOR ARCH 2018 - celá škola
Státní svátek
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
13:00 Běh Reiknechtkou 26. ročník
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny
17:00 Den otevřených dveří I.
Žáci 4. ročníků odevzdají přihlášky ke studiu na VŠ uměleckého směru
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - jarní termín
Schola Pragensis 2018
17:00 Den otevřených dveří II. - Den stavitelství a architektury
Schola Pragensis 2018
Schola Pragensis 2018
17:00 Den otevřených dveří III.
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
17:00 Den otevřených dveří IV.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence za 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:30 Klasifikační porada 1. pololetí
17:00 Den otevřených dveří V.
Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 31. ledna 2019
Pololetní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium
Žáci 4. ročníků odevzdají třídním učitelům vyplněné přihlášky na VŠ
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí
7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl
19:00 Maturitní ples školy (č. 84) v Lucerně
Ředitelské volno
37. ročník Stavařské laťky
Písemná maturitní práce z CJL (termín bude upřesněn)
Přijímací zkoušky - 1. řádný termín (termín bude upřesněn)
Přijímací zkoušky - 2. řádný termín (termín bude upřesněn)
Architektura Prahy (soutěž 3. ročníku)
Velikonoční prázdniny
Ostatní svátek
Velikonoční pondělí
10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí - 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F s datem 30. dubna 2019
10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.E a 4.F
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Státní svátek
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Přijímací zkoušky - 1. náhradní termín (termín bude upřesněn)
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.B, 4.C, 4.D
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Přijímací zkoušky - 2. náhradní termín (termín bude upřesněn)
Praktická maturitní zkouška z STK, OCP tříd 4.B, 4.C, 4.D
Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.E, 4.F
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.E, 4.F
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.E, 4.F
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Slavnostní předání maturitního vysvědčení
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Sportovní den 3. ročníku
11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník)
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - podzimní termín
Sportovní den 2. ročníku
Exkurze 1. a 3. ročníku
Sportovní den 1. ročníku
Exkurze 2. a 3. ročníku
Sportovní den školy - finále
Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 28. června 2019
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Uzavření školního roku 2018/2019
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Zahájení školního roku 2019/2020