Theme 03

Tradice a zkušenosti

182 let se specializujeme na studium stavitelství a architektury a jsme fakultní školou pro studenty MÚVS ČVUT.

více info Theme 03
Theme 01

Certifikát Autodesk

Žákům udělujeme Autodesk Certificate of Completion - celosvětově platný certifikát společnosti Autodesk.

více info Theme 01
Theme 02

Přijímací řízení

V přijímacím řízení pro nový školní rok 2020/2021 přijmeme 180 uchazečů do 6 tříd prvního ročníku.

více info Theme 02

Prázdninový kurz matematiky

Prázdninový kurz matematiky je určen pro žáky 9. tříd základních škol, kteří chtějí přijít na střední školu dobře připraveni. Obsahem kurzu je souhrnné opakování učiva ze základní školy.
Termín:24.8.2020 - 31.8.2020Časový rozsah:6 dvouhodinových bloků (celkem 12 hodin à 45 min.)
Zájemci si mohou vybrat ze dvou cyklů (dle času zahájení a ukončení výukového bloku)
Cyklus č. 1 (od 12:30 do 14:00 hodin): 24.8., 25.8., 26.8., 27.8., 28.8., 31.8. volno
Cyklus č. 2 (od 14:15 do 15:45 hodin): 24.8., 25.8., 26.8., 27.8., 28.8., 31.8. volno
Místo konání:Střední průmyslová škola stavební Josefa GočáraVyučující:RNDr. Hana Vaněčková
Informační leták: kurzy-srpen-2020.pdfPočet účastníků:20 - 30
Cena kurzu:720 KčZpůsob platby:v hotovosti, na první hodině
Termín přihlášky:20.8.2020Přihláška:přihlásit se do kurzu
Účastníci si přinesou pouze psací potřeby. Pokud máte zájem také o kurz anglického jazyka, dbejte zvýšené pozornosti při vyplňování přihlášky, aby se Vám kurzy časově nepřekrývaly.

Prázdninový kurz anglického jazyka

Prázdninový kurz anglického jazyka je určen pro žáky 9. tříd základních škol, kteří chtějí přijít na střední školu dostatečně jazykově vybaveni. Obsahem kurzu je souhrnné opakování učiva základní školy na úrovni Elementary až Pre intermediate.
Termín:24.8.2020 - 31.8.2020Časový rozsah:6 dvouhodinových bloků (celkem 12 hodin à 45 min.)
Zájemci si mohou vybrat ze dvou cyklů (dle času zahájení a ukončení výukového bloku)
Cyklus č. 1 (od 12:30 do 14:00 hodin): 24.8., 25.8., 26.8., 27.8., 28.8., 31.8. volno
Cyklus č. 2 (od 14:15 do 15:45 hodin): 24.8., 25.8., 26.8., 27.8., 28.8., 31.8. volno
Místo konání:Střední průmyslová škola stavební Josefa GočáraVyučující:RNDr. Jindra Bízová
Informační leták: kurzy-srpen-2020.pdfPočet účastníků:10 - 16
Cena kurzu:1080 KčZpůsob platby:v hotovosti, na první hodině
Termín přihlášky:20.8.2020Přihláška:přihlásit se do kurzu
Účastníci si přinesou pouze psací potřeby. Pokud máte zájem také o kurz matematiky, dbejte zvýšené pozornosti při vyplňování přihlášky, aby se Vám kurzy časově nepřekrývaly.

Pořádání kurzů je v souladu s metodikou a hygienickým doporučením MŠMT pro provoz škol a školských zařízení o prázdninách v roce 2020 - ke stažení zde.

Závazná přihláška do vzdělávacích kurzů

Zaškrtněte vybrané vzdělávací kurzy:
 Prázdninový kurz matematiky - každý den od 12:30 do 14:00 hodin
 Prázdninový kurz matematiky - každý den od 14:15 do 15:45 hodin
 Prázdninový kurz anglického jazyka - každý den od 12:30 do 14:00 hodin
 Prázdninový kurz anglického jazyka - každý den od 14:15 do 15:45 hodin
Jméno účastníka:   
Příjmení účastníka:   
Datum narození:   
Adresa bydliště:   
E-mail:   
u nezletilého účastníka uveďte e-mail zákonného zástupce
Telefon:   
u nezletilého účastníka uveďte telefon zákonného zástupce
Poznámka:   
Opište text obrázku:   
Je obrázek nečitelný?
Zkuste jiný!

Vámi uvedené údaje využijeme pouze k evidenci a k vystavení dokladu o přijetí platby. Za nezletilého účastníka vyplňuje přihlášku zákonný zástupce, který potvrzením formuláře souhlasí se zařazením dítěte do kurzu.

Novinky - co je nového?

Kurzy matematiky a angličtiny

Škola pořádá pro žáky 9. tříd základních škol, kteří chtějí přijít na střední školu dobře připraveni, prázdninové kurzy matematiky a anglického jazyka. Obsahem kurzů je souhrnné opakování učiva základní školy.

Soutěž o nejlepší projekt

Žák Jakub Šafka (3.D) ve školním roce 2019/2020 zvítězil v celostátním kole 14. ročníku soutěže o nejlepší studentský projekt rodinného domu s využitím systému Ytong.

achiv novinek

Kalendář školního roku

Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2019/2020
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2019/2020
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2019/2020
Uzavření školního roku 2019/2020
7:30 Zahájení školního roku 2020/2021
Zahájení vyučování dle schváleného rozvrhu hodin
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
17:30 Třídní schůzky 1. ročníku
Didaktické testy a písemné práce společné části maturitní zkoušky
Praktická maturitní zkouška - podzimní termín
Adaptační soustředění třídy 1.A
Adaptační soustředění třídy 1.A
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2019/2020
Adaptační soustředění třídy 1.A
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2019/2020
Adaptační soustředění třídy 1.B
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2019/2020
Adaptační soustředění třídy 1.B
Výpis výsledků didaktických testů CERMAT a předání žákům
Ústní maturitní zkouška - podzimní termín pro školní rok 2019/2020
Adaptační soustředění třídy 1.B
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.C
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.D
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.E
19:00 Rezervace náhradního termínu maturitního ples školy (č. 85) v Lucerně
Adaptační soustředění třídy 1.E
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
Adaptační soustředění třídy 1.F
FOR ARCH 2020 - celá škola
Státní svátek
13:00 Běh Reitknechtkou 28. ročník
Státní svátek
Podzimní prázdniny
Podzimní prázdniny
17:00 Den otevřených dveří I.
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 1. čtvrtletí
Žáci 4. ročníků odevzdají přihlášky ke studiu na VŠ uměleckého směru
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 1. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - jarní termín
Ředitelské volno
Státní svátek
17:00 Den otevřených dveří II. - Den stavitelství a architektury
Schola Pragensis 2020
Schola Pragensis 2020
Schola Pragensis 2020
17:00 Den otevřených dveří III.
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Vánoční prázdniny
Zahájení vyučování po vánočních prázdninách
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
17:00 Den otevřených dveří IV.
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - I. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence za 1. pololetí
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - II. turnus
14:30 Klasifikační porada 1. pololetí
17:00 Den otevřených dveří V.
Ukončení 1. pololetí a vydání výpisu s datem 28. ledna 2021
Pololetní prázdniny
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
19:00 Maturitní ples školy (č. 86) v Lucerně
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - III. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - IV. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Lyžařský kurz 2. a 3. ročník - V. turnus
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Jarní prázdniny
Termín odevzdání přihlášek k dennímu studium
Žáci 4. ročníků odevzdají třídním učitelům vyplněné přihlášky na VŠ
14:00 Uzávěrka průběžné klasifikace a absence za 3. čtvrtletí
7:30 Školní kolo Středoškolské odborné činnosti
10:05 Schůzka žákovských samospráv s vedením školy a školskou radou
14:30 Pedagogická porada 3. čtvrtletí
17:30 Třídní schůzky 1. až 4. ročníků
Maturanti odevzdají vlastní seznamy literárních děl
Velikonoční prázdniny
Ostatní svátek
Velikonoční pondělí
Písemná maturitní práce z CJL (termín bude upřesněn)
Písemná maturitní práce z ANJ (termín bude upřesněn)
39. ročník Stavařské laťky
Přijímací zkoušky - 1. řádný termín (termín bude upřesněn)
Přijímací zkoušky - 2. řádný termín (termín bude upřesněn)
Soutěž 3. ročníku: Architektura Prahy (termín bude upřesněn)
10:05 Uzavření klasifikace a absence za 2. pololetí - 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.F a 4.G
10:05 Klasifikační porada tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.F a 4.G
Vydání vysvědčení třídám 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.F a 4.G s datem 30. dubna 2021
10:05 Ukončení výuky tříd 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 4.F a 4.G
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
12:30 Studentský Majáles
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.A, 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.A, 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Přijímací zkoušky - 1. náhradní termín (termín bude upřesněn)
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Přijímací zkoušky - 2. náhradní termín (termín bude upřesněn)
Praktická maturitní zkouška z POS, STA tříd 4.B, 4.F, 4.G
Předmaturitní volno tříd 4.C, 4.D
Praktická maturitní zkouška z STK tříd 4.B, 4.F, 4.G
Předání výpisů výsledků didaktických testů žákům
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F, 4.G
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F, 4.G
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F, 4.G
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F, 4.G
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.C, 4.D
Předmaturitní volno tříd 4.A, 4.F, 4.G
Výuka 1. ročníku dle zvláštního rozvrhu
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F, 4.G
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F, 4.G
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F, 4.G
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F, 4.G
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Ústní maturitní zkouška tříd 4.A, 4.F, 4.G
Předmaturitní volno třídy 4.B
Exkurze 1. ročníku
Soustředěná odborná praxe 2. a 3. ročníku
Zahájení výuky 1., 2. a 3. ročníků po soustředěné odborné praxi
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Ústní maturitní zkouška třídy 4.B
Slavnostní předání maturitního vysvědčení
17:00 Třídní schůzky budoucího 1. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Vodácký kurz pro žáky 3. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
Opravné a dodatečné zkoušky žáků 4. ročníku
14:00 Uzávěrka klasifikace a absence 1., 2. a 3. ročníků za 2. pololetí
Sportovní den 3. ročníku
11:30 Klasifikační porada 2. pololetí (1., 2. a 3. ročník)
Předání přihlášek k maturitní zkoušce - podzimní termín
Sportovní den 2. ročníku
Exkurze 1. a 3. ročníku
Sportovní den 1. ročníku
Exkurze 2. a 3. ročníku
Sportovní den školy - finále
Ukončení 2. pololetí a vydání vysvědčení s datem 30. června 2021
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2020/2021
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2020/2021
Hlavní prázdniny žáků
Opravné a dodatečné zkoušky školního roku 2020/2021
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Hlavní prázdniny žáků
Uzavření školního roku 2020/2021
Zahájení školního roku 2021/2022